نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی گرافیک

نمونه طراحی وب سایت

نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی گرافیک

نمونه طراحی وب سایت

سبکهای طراحی گرافیک 2020

بدون شک ، طراحی گرافیک همیشه زمینه تحسین عمیق و الهام بخش بزرگی برای بسیاری از انسانها بوده است و همه ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم چه چیزی پیش روی ماست. بنابراین ما یک تحقیق عمیق در این مورد انجام داده ایم تا شاهد افزایش چندین ترند خاص که انتظار می رود که در سال 2020 میلادی برابر با 1399 شمسی می باشد را باهم مرور کنیم . با من همراه باشید.

 

سرفصل های سبکهای طراحی گرافیک در سال 2020 عبارتند از :

 • عمق سه بعدی و واقع گرایی
 • تک رنگ بودن
 • فلزات براق
 • شوق در تایپوگرافی
 • پوشش تصویر و متن
 • خط هنری
 • کلاژ نقشه با عکس
 • تصاویر ساده شده
 • تصاویر ایزومتریک
 • رنگهای خاکی : حس قدیمی
 • الگو و بافت
 • طرح های هندسی
 • مایعات

بررسی کلی سبکهای طراحی گرافیک سال 2020 ** مشاهده کلیپ **

 

یک مرور کلی ویدیویی از ترندهای طراحی گرافیک 2020 را با هم می بینیم که واقعاً فریبنده و نفس گیر میباشد. برای دیدن نمونه های بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر ترند ، به مطالب زیر به سادگی پیمایش کنید.

 

1. عمق سه بعدی و واقع گرایی اولین ترند از 13 سبک و ترند های جدید طراحی گرافیک سال 2020

ترند سه بعدی در سال 2019 به اوج خود رسید و مطمئناً خیلی سریع از بین نمی رود. با تشکر از فرصت های فناوری مدرن و قابلیت های نرم افزاری که دراین روند مارا کمک نمی نماید. در سال 2020  ما شاهد ترکیب های بسیار جذاب 3D طراحی گرافیکی خواهیم بود. علاوه بر این برای خلاقیت بیشتر ، طراحان اغلب آن را با واقعیت های دیگر مانند عکس ها و اشیاء دو بعدی ترکیب می نمایند .

 

2. پیش به سوی تک رنگ

اخیراً  ما شاهد گرایش طراحان گرافیک و وب با استفاده از جلوه رنگی تک رنگ بر روی تصاویر هستیم. اگر به یاد داشته باشید درباره  استفاده از ترند دوتایی را در سال 2019 هم مطلبی را نوشته بودیم ”  10 سبک و ترند جدید طراحی و گرافیک در سال 2019  ” . به نظر می رسد این ترند اکنون به یک نسخه ساده تر تبدیل شده است. یک فیلتر رنگ تک رنگ به طور گسترده ای در عکس ها یا عناصر جزئی در ترکیب گرافیکی استفاده می شود.

 

3. فلزات براق یکی دیگر سبک و ترند جدید طراحی گرافیک سال 2020

استفاده از مواد فلزی در طراحی گرافیک به یک راه فوق العاده برای برندسازی و طراحی محصول تعیین شده است. طبق قانون ، این ترند نیاز به یک طراحی کلی مینیمالیستی دارد ، زیرا تمرکز برروی اثر فلزی دارد. ما می دانیم که طراحان بیشتر از تکنیک طلاکوب استفاده می کنند و این نشان دهنده تجملات ، کلاس و طعم خوب می باشد. درضمن میتوان اثر فلزی را بر روی سطوح مات و در هر رنگ نیز بدست آورد.

 

 

 

برای جذاب تر جلوه دادن این اثر ، متخصصان برندسازی این ترند را با ایجاد برجستگی برای قدرت بخشیدن هویت برند در کارت ویزیت ترکیب می کنند.

4- شوق تایپوگرافی

به منظور ایجاد ترکیبات خلاقانه و مدرن تر ، طراحان با تایپوگرافی زمان زیادی بازی می کنند. انتظار می رود این ترند در سال 2020 شکوفا شود. از نظر تصویری و به معنای واقعی کلمه!

تایپوگرافی را میتوان با گل های زیبا ، اشکال هندسی و عناصر خلاق تزئین نمود. تایپوگرافی هنری، مطمئناً راه حل مناسبی برای جلب توجه است. تایپوگرافی هنری در سال 2020 واقعاً برجسته خواهد بود.

وقتی صحبت از ضخامت فونت به زبان می آید همواره این را تداعی می نماید که هرچه فونت ضخیم تر و سنگین تر باشد گیرایی بیشتری را بهمراه می آورد.حروف ضخیم در حال حاضر در حال طغیان در دنیای طراحی گرافیک هستند. آنها را در لوگوها  ، پوسترها ، طراحی وب و حتی طراحی بسته بندی میتوان مشاهده نمود.

 

 

یکی دیگر از ترند های مهم تایپوگرافی برای سال آینده ، ترسیم اشکال با تایپوگرافی می باشد . به این معنا که استفاده از اشکال هندسی مانند دایره ، مستطیل و … را با سادگی و با استفاده از منحنی همراه می نمایند . شکل های مورد ترکیب می توانند دو بعدی و حتی سه بعدی باشند.

 

شفاف بودن ” transparency ”  در تایپوگرافی نیز بسیار مرسوم است. در سال 2020 ، آن ها را در اشکال مختلف خواهیم دید. بخش هایی از کلمات که با یکدیگر همپوشانی دارند ، “تایپوگرافی مضاعف” با عناصر نیمه شفاف دیگر و یا با تایپوگرافی نیمه شفاف بر روی عکس ها و سایر عناصر طراحی ترکیبب نمود.

5. پوشش تصویر و متن

پوشاندن تصویر و متن یک تکنیک جدید برای دنیای طراحی نیست اما هنوز در سال 2020 کاملاً مدرن به نظر می رسد. از آنجا که بخش بزرگی از تصویر را رونمایی نمی کند ولی به دستیابی به یک ظاهر مرموز و مینیمالیستی کمک می کند. در سال 2020 ، طراحان به منظور دستیابی به جلوه مطلوب ، ریتمی را با استفاده از نقاشی تصویر و متن ادامه می دهند. در اینجا چند نمونه را با هم می بینیم .

6. خط هنری

ترند تایپوگرافی و عناصر کلی که در طول سالهای 2018 و 2019 بسیار گسترده بوده اند ، اکنون در الگوهای هنری کاملاً مصور و انیمیشن در حال تحول می باشد. در اصل خط  هنری یک شیوه تصویرگری ساده و شماتیک است. به همین ترتیب ، برای انتقال مفاهیم و ایده ها فوق العاده به نظر می رسد. این نوع ترند تماما تمیز ، ظریف و محجوب می باشد. خط هنری یکی از سبکهای مورد علاقه دکوراسیون در ترند طراحی گرافیک 2020 است.

طراحان در حال ترکیب عکسهای واقعی با تصاویر ساده هستند که در آن بخش هایی از عکس را جایگزین می کنند و یا با عکس ها کاملا تعامل دارند. مشابه ترند doodling اما با بخش کاملاً بزرگتری برای بخش خلاقیت. استفاده از خلاقیت در این ترند قطعاً آن چیزیست که در سال 2020 شاهد آن خواهیم بود ، زیرا این امر خلاقیت عظیم و فرصت هایی را برای خلق یک قطعه منحصر به فرد را پیش بینی می کند.

 

7. کلاژ نقاشی با عکس ها

ما شاهد روند کاملاً جالب و خلاقانه ای در طراحی گرافیک هستیم . بخاطر آورید آن زمانی که برروی دفترهای خود نقاشی می کردید و این یعنی doodling. Doodling به عنوان یک روند سرگرم کننده در دنیای تصویرگری آغاز شده است اما به سرعت چنان وسعتی پیدا نمود که ما آن را در طراحی های مختلف در وب مشاهده می کنیم.

هنگامی که در طراحی گرافیکی مورد استفاده قرار می گیرد  doodling کمک می کند تا به یک احساس غیر رسمی تر ، شخصی تر ، دست ساز و کلی سرگرم کننده تر از ترکیب برسید.

8. تصاویر ساده شده

استفاده از تصاویر در طراحی گرافیک چیز جدیدی نیست. در واقع ، طراحان غالباً تصاویر را برای انتقال مفاهیم و ایده ها و ارتباط بهتر پیام ها در اختیار دارند. هنگامی که صحبت از ترند طراحی گرافیک 2020 می شود ، تصاویر ساده انتخاب برتر خواهند بود.

فقدان جزئیات به طراحان اجازه می دهد تا نه به خود اثر هنری بلکه به پیام منتقل شده در تصویر توجه کنند. در سال 2020 ، تصاویر ایجاد شده در این سبک شاید بسیار ساده و کودکانه به نظر برسند.

9- تصاویر ایزومتریک

تصاویر ایزومتریک سالهاست که در لیست ترندها قرار دارد و از نظر منطقی ، تحولات بسیاری را پشت سر گذاشته اند. آنها اغلب برای طراحی اینفوگرافیک ، طراحی وب و طراحی های پرزنتیشن  مورد استفاده قرار می گیرند ، به دلیل توانایی آنها در بوجود آوردن یک شی سه بعدی در یک سطح 2 بعدی ، این سبک نیز فوق العاده مورد ترجیح قرار خواهد گرفت.

 

در سال 2020 سال رشد و حرکت تمامی تکنیکهای طراحی می باشد. طراحی گرافیکی ایزومتریک به یک راه حل بصری کاملاً متحرک و فوق العاده جذاب  می باشد. اخیراً استفاده  اشیاء سه بعدی بر روی سطوح 2 بعدی واقعی تر شده است و این هر روز قابل لمس تر و واقعی گرایانه شدن می باشد.

10. رنگهای خاکی: حس قدیمی بودن

تمامی طراحی های قدیمی به خوبی فراموش شده است ولی با این حال ، فراموش کردن دهه 1950 که فوق العاده شگفت انگیز بود قطعاً دشوار است . ترند ذیل این را تأیید می کند. دهه 50 همچنان منبع بزرگی از ایده های ناب برای طراحان است. طراحان وب و گرافیک با استفاده از ظرافت های رنگی خاکی و تصاویر جوهر افشان دست ساز ، ریتمی جدید را ایجاد می کنند که احساس طراحی های دهه 50 را منتقل می کند.

 

از این ترند و سبک قدیمی در برند سازی ، طراحی بسته بندی ، تایپوگرافی و حروف نیز استفاده می شود. به نظر می رسد در سال 2020 ، ما یک انفجار را از  گذشته انفجار تجربه خواهیم کرد.

11. الگو و بافت

هنگامی که طراحی مسطح روی وب سلطنت کرد ، الگوهای و بافت ها تقریباً از صحنه خارج شدند. اکنون شاهد افزایش استفاده از الگوهای و بافت هستیم اما لزوماً به روش سنتی مورد استفاده قرار نمی گیرد. ترکیب چندین الگوی در یک طرح یا تنها بخش هایی از الگوی پوشش داده شده بر روی تصویر ، یک هنجار در سال 2020 خواهد بود.

 

12. طرح های هندسی

تمام گرافیستان و هنرمندان به شما خواهند گفت که همه چیز به اشکال هندسی پایه می رسد و از آنجا که بسیاری از طراحان در طراحی خود به دنبال سادگی هستند ، استفاده از شکل های هندسی ساده نیز هنوز هم یکی از ترندهای پیشرو در این زمینه برای سال 2020 می باشد.

طرح های هندسی ممکن است ساده به نظر برسند اما برای ایجاد اشکال و تصایر بسیار سخت و زمانبر می باشد و این اوج هنر با اشکال هندسی را می رساند.

 

13. مایعات آخرین سبک از سبکهای طراحی گرافیک

برخلاف اشکال هندسی که دارای لبه ها و منحنی های کاملاً ثابت هستند ، اشکال سیال خلاقیت ، چابکی و حرکت را نشان می دهد.

کنار گذاشتن لبه ها به دستیابی به ظاهری نرم که بسیاری از طراحان می خواهند آن را از نو بسازند کمک می کند.

به همین ترتیب ، آنها مطمئناً آن را به ترند طراحی گرافیک 2020 تبدیل می کنند که اغلب با جلوه های دیگر ، مانند شفافیت ، رنگ های روشن و شیبهای رنگی ، انیمیشن ها و غیره ترکیب می شوند.

 

نتیجه گیری از مقاله ” 13 سبک و ترند های جدید طراحی گرافیک سال 2020 “

ترند طراحی گرافیک 2020 بسیار متنوع و چشمگیر است! در سال 2020 ، ما شاهد طراحی شگفت انگیز با تایپوگرافی های هنری  ، ترکیب رنگی مسحور کننده ، انفجاری از گذشته با طرح های سبک و یکپارچه ، خط هنری ، doodling و بسیاری از ترندهای شگفت انگیز خواهیم بود. پیش بینی های شخصی شما از ترند طراحی گرافیک 2020 چیست؟ ما دوست داریم در نظرات زیر نظر شما را هم ببینیم.

خوشحال می شوم که از نمونه کارهای طراحی و گرافیک دیدن فرمایید و نظرات خود را برای من ارسال نمایید.

مقاله های گرافیکی حرفه ای ما را از دست ندهید .

با تشکر از شما . سرویس طراحی ها شامل :

مشاوره طراحی و تبلیغات
ایده پردازی و خلاقیت
اجرا و نظارت
طراحی لوگو
طراحی ست ادری
طراحی وب سایت
طراحی شخصیت تبلیغاتی
طراحی پوستر
طراحی بروشور
طراحی کاتالوگ
طراحی فولدر
تصویر سازی تبلیغاتی
طراحی بیلبورد
طراحی تابلو
تبلیغات محیطی
طراحی رابط گرافیکی
کمپین تبلیغاتی
استند تبلیغاتی
طراحی سه بعدی
فیلم تبلیغاتی
تیزر صنعتی
کلیپ تبلیغاتی
ساخت تیزر تلویزیونی
لوگو موشن
طراحی برندبوک
ساخت آرم آگهی
امور چاپی
طراحی پیج اینستاگرام
طراحی پارچه
طراحی لیبل
طراحی برندبوک

نمونه کارهای طراحی گرافیک در وب سایت :
https://vahidvalizadeh.ir/graphic-design-sample/

نمونه کارهای طراحی لوگو در وب سایت :
https://vahidvalizadeh.ir/logo-design/

طراحی حرفه ای فروشگاه اینترنتی با 180 امکان و قابلیت شخصی سازی بصورت کدنویسی خصوصی در راهکارپویش
https://rahkarpooyesh.ir/

عضو انجمن طراحان و گرافیستان ایران
انجام امور طراحی بصورت فریلنس
طراح و گرافیست بین المللی

شماره تماس : 00989193636528
ایمیل : vahidvalizadeh1981@gmail.com