طراحی لیبل چاپی

طراحی لیبل

طراحی لیبل چاپی چیست و چرا در صنعت تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرد . برای پاسخ به این سوال باید اول بدانیم هویت لیبل  چیست

لیبل یا برچسب محصول نوعی هویتی بصری در راستای بازاریابی می باشد که با در نظر گرفتن عوامل مختلف ، اقدام به طراحی و چاپ می گردد .

تولد طراحی برچسب معمولاً در بخش بازاریابی شروع می گردد. در این مرحله با توجه به نیاز توضیحاتی و برندینگ محصول ، برچسب محصول طراحی و برروی محصول قرار می گیرد .

در طراحی برچسب معمولا از المانهای برندبوک برای به تصویر کشیدن مفهوم کلی آن محصول استفاده می گردد. در حقیقت نوعی تبلیغات موثر برای رساندن مفهوم تبلیغ محصول یا خدمت رسانی میباشد .

طراحی برچسب اگر بصورت حرفه ای و با استاندارهای تبلیغاتی همراه گردد می تواند تاثیر بسزایی در برندینگ محصولات و فروش در عرصه بازار کمک نماید و ناگفته نماند که در عصر تبلیغات ، نکته مهم برای پیشی گرفتن از رقبا ، بسته بندی جامع ، زیبا و مهندسی ساز می باشد .

طراحی برچسب تاثیر و رابطه مستقیم با بازاریابی محصول را بر عهده دارد . تبلیغاتی کوچک اما سازماندهی شده که در ذهن مخاطب یادآورنده کیفیت محصول می باشد .

تصویرسازی و استفاده از لوگوی منحصر بفرد باعث زیبایی در طراحی و تولید لیبل یا همان برچسب محصول می گردد.خدمات طراحی گرافیک دیگر را می توانید به یادداشته باشید .

استفاده موثر از هارمونی رنگ ، ایجاد یک پکیج تبلیغاتی همراه با لیبل ، طراحی شخصیت تبلیغاتی ، انتخاب نوع چاپ و نوع برچسب ، استفاده از قالب و فرم لیبل ، استفاده از رنگهای ساختگی مانند طلایی و نقره ای ، ماسکه کردن تصویر و شیشه ای بودن قسمتهایی از لیبل  و … مواردی هستند که در بحث طراحی لیبل باید در نظر گرفته شوند .

در این صفحه میتوانید 30 تا از بهترین لیبلهای طراحی شده روغن خودرو را باهم ببینیم .

در صورت سفارش طراحی لیبل محصولات خود می توانید با ما در تماس باشید.

مشاهده نمونه کارهای انجام شده در بخش طراحی لیبل چاپی در اسلایدر پایین