طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد یا آگهی‌نما (مصوبه فرهنگستان زبان)، به تابلوی بزرگی گفته می‌شود که فضای مناسبی برای نصب آگهی را در اختیار دولت، صنعتگران و عرضه کنندگان کالا می‌گذارد.کماکان بدنبال تغییر رفتارهای اجتماعی و تغییر نوع روش رساندن صدای تبلیغات ، دستخشوش تغییرات زیادی در رساندن پیام به مخاطبان شده است.

آنچه که مبرهن می باشد اینست که بیلبورد اثری ماندگار و فراتر از رسانه های دیگر مانند تابلو های سردرب مغازه و یا پوستر، با قابلیت های گوناگون از خود را رقم می زند و همیشه با تبلیغات محیطی هم راستا می باشد.

مشاهده نمونه کارهای اجرا شده در بخش طراحی تابلو های فروشگاهی و سردرب مغازه ، طراحی پوستر های تبلیغاتی ، طراحی کاراکتر های تبلیغاتی و همچنین خدمات طراحی گرافیک

بیلبوردهای تبلیغاتی همانند دیگر رسانه ها در عرضه تبلیغات جایگاه دیرینه و محکمی را دارا هستند . بیلبورد به عنوان یک رسانه محیطی بدور از حواشی رسانه های دیگر اجتماعی ، رسالت رساندن پیامی مهمی را بر عهده دارد .

رسانه ای بی همتا

بیلبوردها تنها رسانه هایی هستند که اگر در طراحی بیلبورد بصورت حرفه ای برخورد شوند می توانند تاثیر ماندگار و زیبایی را برای مخاطبین خود در سطح شهر و بین شهری داشته باشد .

این رسانه با داشتن فضایی بزرگ و قابل دید در سطوح شهری ، بهترین محل تبلیغاتی محیطی بحساب میآید که رفتارهای گوناگون تبلیغاتی اعم از سبکهای طراحی سریالی ، فکری ، متنی و .. را درخود گنجانده است.

در طراحی بیلبورد یک سری قوانین وجود دارد که صاحب تبلیغات باید همیشه مورد نظر قرار دهد . این قوانین برای استاندارد سازی تبلیغات در بیلبورد ها مورد استفاده قرار میگیرد.

امروزه آگهی‌نماها مجموعه‌ای از تصاویر بزرگ هستند، بعضی از آن‌ها مضحک، بعضی کمی عجیب و غریب و گاهی کنایه آمیزند. اما در حال حاضر بیلبوردهایی مورد پسند تر هستند و در ذهن باقی می مانند که از ایده‌ای جدید استفاده کرده باشند.

شما همچنین می توانید ۱۰ سبک و ترند جدید طراحی و گرافیک در سال ۲۰۱۹   و 2020 را می توانید در این مقاله مشاهده نمایید.

ما به عنوان بیننده می‌توانیم دیدگاه‌های مختلفی نسبت به هر آگهی‌نما داشته باشیم اما این واقعیت را نمی‌توان انکار کرد که بیلبوردها، نماد جریان دائمی و روان زندگی هستند.

نگاهی به بخش نمونه طراحی گرافیک بیاندازید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم بیلبوردهایی خلاقانه برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که بیلبورد تبلیغاتی خلاق می تواند شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .

مشاهده نمونه کارهای انجام شده در بخش طراحی بیلبورد در اسلایدر پایین