طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ نمایشی پرمحتوا از خدمات و محصولات یک کمپانی ، موسسه ، استودیو ، کارگاه بزرگ و کوچک ، شرکت و تولیدی می باشد که در سبک های مختلف بنابر نیاز کارفرما طراحی و تولید می گردد.

رسالت این نوع تبلیغات ، رساندن پیام های گوناگونی از قبیل هویت سازمانی و گروهی یک مجموعه با تلفیقی از رنگ های سازمانی بکارگرفته شده ، نمایش اطلاعات بصورت خلاصه یا جامع از محصولات و یا خدمات و ارزشهای آن سازمان ، پیش درآمدی از قدمت مجموعه ، اهداف و چشم انداز ها می باشد.

یکی از موارد مهم در طراحی ، استفاده صحیح از عکسهای محصولات و مجموعه می باشد که با بکارگیری از عکاسی تبلیغاتی مناسب می تواند در این امر مورد توجه خاصی قرار بگیرد.

بکارگیری از عنصرهای گرافیکی و استفاده از الگو های استاندارد صفحه آرایی می تواند هرچه بیشتر ، طراحی کاتالوگ را شکیل تر و هدفمندتر بسازد و البته تمامی موارد گفته شده باید طبق اصول برند بوک مجموعه انجام پذیرد.

شما می توانید برای مشاهده  طراحی بروشور و نمونه کارهای انجام شده به این لینک بروید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم کاتالوگ خلاقانه ای را برای محصولات و خدمات شرکت و مجموعه با بهترین کیفیت برای شما به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که داشتن یک کاتالوگ حرفه ای می تواند شما از رقیبان متمایز نماید.

مشاهده نمونه کارهای انجام شده در بخش طراحی کاتالوگ در اسلایدر پایین