کاتالوگ نمایشی پرمحتوا از خدمات و محصولات یک کمپانی ، موسسه ، استودیو ، کارگاه بزرگ و کوچک ، شرکت و تولیدی می باشد که در سبک های مختلف بنابر نیاز کارفرما طراحی و تولید می گردد.

رسالت این نوع تبلیغات ، رساندن پیام های گوناگونی از قبیل هویت سازمانی و گروهی یک مجموعه با تلفیقی از رنگ های سازمانی بکارگرفته شده ، نمایش اطلاعات بصورت خلاصه یا جامع از محصولات و یا خدمات و ارزشهای آن سازمان ، پیش درآمدی از قدمت مجموعه ، اهداف و چشم انداز ها می باشد.

یکی از موارد مهم در طراحی ، استفاده صحیح از عکسهای محصولات و مجموعه می باشد که با بکارگیری از عکاسی تبلیغاتی مناسب می تواند در این امر مورد توجه خاصی قرار بگیرد.

بکارگیری از عنصرهای گرافیکی و استفاده از الگو های استاندارد صفحه آرایی می تواند هرچه بیشتر ، طراحی کاتالوگ را شکیل تر و هدفمندتر بسازد و البته تمامی موارد گفته شده باید طبق اصول برند بوک مجموعه انجام پذیرد.

شما می توانید برای مشاهده  طراحی بروشور و نمونه کارهای انجام شده به این لینک بروید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم کاتالوگ خلاقانه ای را برای محصولات و خدمات شرکت و مجموعه با بهترین کیفیت برای شما به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که داشتن یک کاتالوگ حرفه ای می تواند شما از رقیبان متمایز نماید.