ساخت فیلم تبلیغاتی در حقیقت بازگو کننده و ایجاد سناریوی مراحل تولید و ساخت محصولات در کارخانجات و گروه های تولیدی می باشد که با نمایش روند تولید محصولات در فیلم تبلیغاتی و گزارش از تهیه کنندگان و مدیران ، یک نمای کلی از پروسه و خدمات به بیننده  ارائه می دهد.

در ساخت فیلم تبلیغاتی ، تمامی فرآیند تولید بک محصول از ابتدای امر تا زمان عرضه به بازار فیلمبرداری گشته تا مخاطب با روند تولید ، کیفیت ، تجهیزات و مدیریت آشنا گشته تا بتواند اطمینانی بیشتری به آن مجموعه حاصل نماید. اینگونه فیلم های تبلیغاتی بر خلاف شیوه های دیگر تبلیغاتی دارای زمان پخش بلندتری بوده و به جزئیات بیشتر می پردازد .

شما همچنان می توانید برای مشاهده نمونه های تیزر تبلیغاتی به این لینک مراجعه نمایید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی و تیزر تبلیغاتی تلویزیونی می توانیم  تبلیغاتی خلاقانه ای برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که طراحی هدفمند و یکپارچه می تواند شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .

ساخت ویدیو تبلیغاتی شامل : نمونه های تیزر تلویزیونی ، نمونه های تیزر صنعتی ، نمونه های آرم آگهی ، نمونه های لوگو موشن و نمونه های کلیپ تبلیغاتی