تصویرسازی تبلیغاتی

تصویرسازی تبلیغاتی

طراحی تصویرسازی تبلیغاتی دیجیتال یکی از تکنیکهای مدرن ساخت تصویر می باشد که با استفاده از ابزارآلات دیجیتال و کامپیوتر ترسیم میگردد.

طراحی دیجیتال با گذر از مرز محدودیت های که در تکنیک های پیشین بود، توانسته است جایگاه مناسبی را در عرصه تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات در حال حاضر بدست آورد.

بی شک با استفاده از این تکنیک ، می توان در مواردی که صاحب کالا و خدمات نمی تواند تصویر و یا فضایی مناسب و درخور محصول خود را فراهم نماید ، از این روش استفاده نمود. از این رو برای صاحب کالا بدلیل کم بودن هزینه طراحی و فضاسازی مقرون به صرفه بوده و ساخت و ساز فیزیکی در حذف می گردد .

این تکنیک در پوستر ، کتاب کودکان ، تبلیغاتی ،  فرهنگی ، کتاب های کمیک ، موارد چاپی ،  ویدئویی ، سه بعدی را می توان رایجترین انواع تصویرسازی به حساب آورد.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم تصویر های مجازی و فضاهای سه بعدی مناسبی را با استفاده از طراحی سه بعدی برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

یکی دیگر از کاربردهای مهم تصویرسازی ، تصویر سازی کتاب کودک ، تصویر سازی تبلیغاتی ، تصویرسازی آموزشی ، تصویرسازی رئال و تصویرسازی کمیک و در طراحی لوگو با استایل مسکات می باشد که بنابر درخواست مشتری در سبکها و روشهای گوناگون قابل طراحی می باشد.

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که تکنیک فوق به روش مناسب می تواند شما را هر چه سریعتر به برند شدن محصولات و خدمات با کمترین هزینه ، نزدیک تر نماید .

مشاهده نمونه کارهای انجام شده در بخش تصویرسازی تبلیغاتی در اسلایدر پایین