طراحی کمپین تبلیغاتی

طراحی کمپین تبلیغاتی

در طراحی کمپین تبلیغاتی شرکتها ، کنگره ها ، همایش ها و مناسبت ها ، در حقیقت بسته های کامل تبلیغاتی هستند که تمامی نیازهای مربوط با آن رخداد و یا آن خدمت را پوشش می دهد .

در داخل پکیج تبلیغاتی معمولا طراحی جلد سی دی ، طراحی روی سی دی ، طراحی سربرگ و ست اداری ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی پاکت نامه ، بلیط های حضوری و اعتباری ، طراحی پوستر ، طراحی کاتالوگ ، طراحی فلایر ، طراحی دفترچه راهنما ، طراحی بروشور ، طراحی گایدلاین ، طراحی دیتیل پروگرام ( دفترچه زمانبندی همایش ، سمینار ، جشن ) ، طراحی بنر های تبلیغاتی ، طراحی پرچم رومیزی و ایستاده ، طراحی لیوان و خودکار تبلیغاتی ، طراحی کیف و ساک تبلیغاتی ، طراحی مالتی مدیا ، طراحی وب سایت اینترنتی ، طراحی کارت همراه مدعوین می باشد .

یکپارچگی طراحی و هدفمند بودن آن هدف اصلی این پکیج تبلیغاتی می باشد. این پکیج تبلیغاتی در انتها با استفاده از قوانین برندبوک مجموعه شما می باشد.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی و اجرای امور چاپی می توانیم بسته های تبلیغاتی خلاقانه ای برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی گرافیک  و نمونه کارهای طراحی را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که طراحی هدفمند و یکپارچه می تواند شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .

مشاهده نمونه کارهای انجام شده در بخش طراحی کمپین تبلیغاتی در اسلایدر پایین