ساخت کلیپ تبلیغاتی

ساخت کلیپ تبلیغاتی

نمونه های کلیپ تبلیغاتی

نمونه های کلیپ تبلیغاتی

همواره در عرصه تبلیغات ثابت گردیده است که مخاطبین در مقابل یک ویدئو،  احساس و واکنش بهتری به یک عکس ثابت دارند و این رفتار را می تواند در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ملاحظه نمود . طراحی و ساخت کلیپ و تیزرهای تبلیغاتی ، یک قدم حیاتی در عرصه تبلیغات برای مفهوم رسانی کوتاه از هویت بصری کسب و کار و برندینگ و خدمات قابل ارائه در قالب یک کلیپ تبلیغاتی چند ثانیه ای می باشد .

میتوان گفت که در هر صنف و شغلی ساخت کلیپ تبلیغاتی برای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، یوتیوب و دیگر رسانه ها بنابر نیاز مشتری و یا کارفرما از ترکیب های متفاوتی قابل اجرا می باشد. طراحی کلیپ تبلیغاتی باید ساختاری منطقی و در عین حال سبک ، کوتاه و گویا را داشته باشند که مخاطب با دیدن آن ، به یاد برند سازمان و یا کسب و کار و خدمت مورد نظر بیافتند.

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید و برای دیدن لیست کامل خدمات طراحی گرافیک به این لینک بروید.

شما همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر  با لوگو موشن و تیزر صنعتی  و مشاهده تعرفه طراحی گرافیک این لینک را مشاهده فرمایید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم کلیپ های  تبلیغاتی و خلاقانه ای را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

ما می توانیم با مشاوه رایگان شما را در این امر کمک نماییم تا به بهترین هدف خود با کمترین هزینه دست یابید.

مشاهده نمونه کار طراحی گرافیکی و  تبلیغاتی و خدمات طراحی گرافیک از این لینک.

ساخت ویدیو تبلیغاتی شامل : نمونه های تیزر تلویزیونی ، نمونه های تیزر صنعتی ، نمونه های آرم آگهی ، نمونه های لوگو موشن و نمونه های کلیپ تبلیغاتی