ساخت تیزر تلویزیونی

ساخت تیزر تلویزیونی

نمونه های تیزر تلویزیونی

ساخت تیزر تلویزیونی

“با کارگردانی جناب آقای علی منوچهر”

آنچه که مسلم می باشد اینست که هرچه تبلیغات و رو نمایی از محصولات و خدمات جدید یک مجموعه زیباتر و فراگیرتر باشد به طبع مشتریان بیشتری برای خرید محصول و یا استفاده از آن خدمات به آن مجموعه رجوع می کنند.

تیزر تبلیغاتی تلویزیونی بنابر استفاده از حرکت های زیبای سینمایی ، گویا بودن مطلب ، کم بودن زمان پخش ، استفاده از جلوه های ویژه جذاب سینمایی ، یکی از مهمترین روش های جذب مشتری در رسانه های جمعی می باشد .

چرا تیزینگ تلویزیونی تبلیغاتی ؟

تاثیر گذاری این گونه تبلیغات به قدری زیاد می باشد که در نسل های آینده اگر آن تیزر از ساخت خوبی برخورد دار باشد می تواند به یاد ماندنی باشد . مانند تیزر تبلیغاتی تلویزیونی پپسی ، تیزر کوکا کولا ، تیزر مگ دونالد و …

هر تیزر تبلیغاتی تلویزیونی باید مخاطب خود را بشناسد یعنی شما باید بدانید که برای کدام قشر از جامعه تبلیغ می کنید برای مثال اگر بخواهید برای نوجوانان تبلیغ کنید باید قالب تیزر با افکار و علایق آنان هم خوانی داشته باشد.

ویژگی های تیزر تلویزیونی

هر تیزر تبلیغاتی باید از چنین ویژگی هایی برخوردار باشد:

  • استفاده از ایده های خلاقانه و مفهومی
    استفاده از جذابیت های ظاهری
  • استفاده از سرعت مناسب جهت انتقال پیام
  • ساخت تیزر بر اساس نیاز مخاطبین نه بر اساس سلیقه کار فرما ” مخاطب محور “

انواع تیزر های تبلیغاتی

تیزر های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند و هر کدام در نقش خود تأثیر گذار میباشند.

  1. تيزرهای انيميشن
  2. تيزرهای رئال
  3. تيزرهای رئال انيميشن

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی و تیزر تبلیغاتی تلویزیونی می توانیم تبلیغاتی خلاقانه ای برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی گرافیک را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که طراحی هدفمند و یکپارچه می تواند شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید و برای دیدن لیست کامل خدمات طراحی گرافیک به این لینک بروید.

ساخت ویدیو تبلیغاتی شامل : نمونه های تیزر تلویزیونی ، نمونه های تیزر صنعتی ، نمونه های آرم آگهی ، نمونه های لوگو موشن و نمونه های کلیپ تبلیغاتی