بروشور، نمایشی کوچک و پرمحتوایی از روش استفاده محصولات و یا اطلاعات جامعی محصولات یک کمپانی ، موسسه ، استودیو ، کارگاه بزرگ و کوچک ، شرکت و تولیدی می باشد که در سبک های مختلف بنابر نیاز کارفرما طراحی میگردد.

رسالت یک بروشور، رساندن پیام های گوناگونی از قبیل هویت سازمانی و گروهی یک مجموعه با تلفیقی از رنگ های سازمانی بکارگرفته شده ، نمایش اطلاعات بصورت خلاصه یا جامع از محصولات و یا خدمات و ارزشهای آن سازمان ، پیش درآمدی از قدمت مجموعه ، اهداف و چشم انداز ها می باشد.

طراحی فولدر تبلیغاتی ، طراحی بسته بندی مناسب ، عکاسی تبلیغاتی حرفه ای از محصولات و همچنین تصویرسازی و فضاسازی مجازی خدماتی هستند که در راستای طراحی بروشور  و طراحی کاتالوگ برای هرچه بهتر شدن و حرفه ای شدن طراحی مورد استفاده قرار می گیرند.

آشنایی با هارمونی رنگ و ایده های جذاب تبلیغاتی نیز در این مراحل نباید فراموش گردد.

بکارگیری از عنصرهای گرافیکی و استفاده از الگوهای استاندارد صفحه آرایی می تواند هرچه بیشتر ، طراحی بروشور را شکیل تر و هدفمندتر می سازد.

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای طراحی کاتالوگ و خدمات طراحی گرافیک به این صفحات بروید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم طراحی بروشور های خلاقانه مناسبی را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که بروشور خلاق می تواند شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .