طراحی بروشور تبلیغاتی

مشاهده نمونه کارهای انجام شده طراحی بروشور تبلیغاتی

طراحی بروشور

طراحی بروشور تبلیغاتی ، نمایشی کوچک و پرمحتوایی از روش استفاده محصولات و یا اطلاعات جامعی محصولات یک کمپانی ، موسسه ، استودیو ، کارگاه بزرگ و کوچک ، شرکت و تولیدی می باشد که در سبک های مختلف بنابر نیاز کارفرما طراحی میگردد.

رسالت طراحی بروشور، رساندن پیام های گوناگونی از قبیل هویت سازمانی و گروهی یک مجموعه با تلفیقی از رنگ های سازمانی بکارگرفته شده ، نمایش اطلاعات بصورت خلاصه یا جامع از محصولات و یا خدمات و ارزشهای آن سازمان ، پیش درآمدی از قدمت مجموعه ، اهداف و چشم انداز ها می باشد.

بکارگیری از عنصرهای گرافیکی و استفاده از الگوهای استاندارد صفحه آرایی می تواند هرچه بیشتر ، طراحی بروشور را شکیل تر و هدفمندتر می سازد.

سبک طراحی در بروشور تبلیغاتی می تواند تاثیر گرفته از برندبوک و یا همان راهنمای هویت بصری مجموعه باشد .

انتخاب عکس های با کیفیت در قالب مناسب ، پرهیز از زیاده گویی در مطالب ، ارائه گلچینی از مطالب مهم و کلیدی ، نکاتی هستند در راستای یک طراحی حرفه ای برشور به شما کمک نماید.

 

تفاوت کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی

 

تفاوت بین کاتالوگ و بروشور در این می باشد که در طراحی کاتالوگ تمامی جزئیات از 0 تا 100 برای مخاطب مطرح می گردد . تمامی مطالب با عکس های دقیق همراه میگردد و خط تولید محصولات را به نمایش می گذارد ولی در طراحی بروشور احتیاجی به بازگویی مطالب فوق نمی باشد .

صرفا تمرکز بروشور در کلی گویی داستان برند شما متمرکز شده است . در تعداد صفحات کم که به راحتی قابل حمل و نقل باشد .

طراحی فولدر تبلیغاتی ، طراحی بسته بندی مناسب ، عکاسی تبلیغاتی حرفه ای از محصولات و همچنین تصویرسازی و فضاسازی مجازی خدماتی هستند که در راستای طراحی بروشور  و طراحی کاتالوگ برای هرچه بهتر شدن و حرفه ای شدن طراحی مورد استفاده قرار می گیرند.

آشنایی با هارمونی رنگ و ایده های جذاب تبلیغاتی نیز در این مراحل نباید فراموش گردد.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم طراحی بروشور های خلاقانه مناسبی را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  و خدمات طراحی گرافیک را می توانید از این لینک ها مشاهده نمایید.

به یاد داشته باشید که طراحی بروشور حرفه ای می تواند شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود یعنی برندینگ سازمان و مجموعه شما کمک شایانی نماید .