طراحی شخصیت تبلیغاتی

طراحی شخصیت

( پرسوناژ تبلیغاتی )

کسب و کار نیازمند اصلی طراحی شخصیت یا کاراکتر  برای دیده شدن در عرصه تبلیغات و همچنین عرضه کالا و یا خدمت در بازار می باشد .برندها و صنعت های مختلف جهت معرفی بهتر و همچنین ایجاد ارتباط موثر فی مابین مخاطب های تبلیغ و محصولات و خدمات خود به عنصری در طراحی گرافیک روی می آورند به نام کاراکتر یا شخصیت تبلیغاتی.

به عبارتی طراحی کاراکتر، هنر برقراری ارتباط میان داستان و تصویر شخصیتی است که همگام و همراه با یکدیگر می توانند پیامی را به مخاطب خود انتقال دهند.

اولین هدف طراحی کاراکتر، انتقال پیام ساختار شخصیت در قالب تصویر است که می توان آن را در قالب و اهداف گوناگون به تصویر درآورد .

شخصیت سازی تبلیغاتی معمولا بر اساس برند بوک، قوانین و اهداف مجموعه طراحی می گردد و با روی کار آمدن نرم افزارهای سه بعدی و بکارگیری از ابزار دیجیتال ، تهیه و طراحی سه بعدی شخصیت های تبلیغاتی از قبل آسانتر و دقیق تر گشته است.

موارد استفاده از کاراکتر تبلیغاتی در تمامی خدمات طراحی گرافیک می باشد که میتوان استفاده بیشتر کاراکتر را در ساخت کلیپ تبلیغاتی ، لوگو متحرک ، طراحی بیلبورد مشاهده نمود.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم شخصیت های مناسبی را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که کاراکتر خلاق می تواند شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .

مشاهده نمونه کارهای انجام شده در بخش طراحی شخصیت تبلیغاتی در اسلایدر پایین