GRAPHIC DESIGN SERVICES

خدمات طراحی گرافیک

ایده پردازی و اجرا

این تازه شروع ماجراست !

طراحی لوگو

سومین قدم در انتخاب خدمات طراحی گرافیک ، طراحی لوگو می باشد . یکی از عناصری که در شکل گیری یک هویت در کسب و کار شما تاثیر فراوانی دارد، لوگو ( آرم یا نشانه )می باشد . با به کارگیری از اصول حرفه ای می توانم لوگویی برابر با نیاز و بودجه شما با پلنهای مختلف ارائه نمایم. طراحی لوگو در راستای سناریوی کسب و کار شما طراحی و اجرا می گردد.این اولین گام برای ایجاد هویت بصری یک فعالیت ، شرکت و کسب و کار می باشد.

طراحی ست ادری

طراحی ست اداری با بهره گیری از ترندهای مطرح، باعث می شود نظم و آراستگی و همچنین بروز بودن مجموعه شما در ست اداری شما نمایان گردد و این امر ناخواسته باعث جلب اعتماد می گردد.استفاده از رنگهای هم خانواده و سبک طراحی مرتبط باعث یکدست شدن تمام مجموعه اوراق اداری شما می گردد. در صورت انتخاب یکی از خدمات طراحی گرافیک می توانید از تخفیف ویژه برخوردار گردید.

طراحی وب سایت

با رشد روز افزون استفاده از اینترنت به عنوان درگاه جستجوی کالا و خدمات و همچنین معرفی خدمات و فعالیت های گوناگون، داشتن یک وب سایت حرفه ای و مقرون به صرفه یکی از رکن های مهم در تبلیغات به شمار می آید . بنده نیز می توانم در راستای کسب و کار شما وب سایتی با رعایت و پیروی از نوع فعالیت شما با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و همچنین با ارائه پلنهای مختلف در قیمتهای گوناگون برنامه نویسی و طراحی نمایم.

طراحی برندبوک

طراحی برندبوک

طراحی برند بوک گام نخست برای همگام سازی و اجرای بی نقص مباحث گرافیکی مانند طراحی گرافیک ، ست اداری ، طراحی لوگو ، طراحی بیلبورد و هر امچه شما نیازدارید تا بصورت مصور تمامی بخش های گرافیکی خود را در یک قالب و راستا طراحی نمایید . برندبوک یک دفترچه راهنمایی می باشد که گرافیستان می توانند طبق موارد گفته شده در برندبوک ، بتوانند چارچوب طراحی خود را الگو برداری نمایند . این کار باعث یکسان سازی تمامی موارد طراحی از طراحی لوگو تا رنگبندی سازمانی می باشد .