طراحی پوستر

طراحی پوستر

طراحی پوستر ها را می توان یک نوع تابلوی اعلانات موثری برای دیدن شدن تبلیغات ، آگهی نامه ، ترغیب ، شناساندن ، اعلام حضور ، تخفیفات ، معرفی کمپین ها دانست . شناخت سبکه های طراحی پوسترهای تبلیغاتی تاثیر به سزایی در دیدن خدمات و محصولات  یک مجموعه ، شرکت و یا یک برند را دارند.

قابل توجه می باشد که استفاده از طراحی کاراکتر تبلیغاتی یا همان پرسوناژ تبلیغاتی ، نقش بسیار زیادی در دیده شدن و به یاد ماندن تبلیغات شما خواهد داشت که در این زمینه ما می توانیم شما را یاری نماییم.

سبک طراحی

سبک طراحی نکته قابل بحثی می باشد که در کاربرد تبلیغانی آن تاثیر به سزایی می گذارد. تصویر سازی با سبک طراحی رابطه ای تنگاتنگ را ایفا می نماید .

طراحی این رسانه را می توان بر اساس موضوع کاری به دسته بندی های گوناگون تقسیم نمود که معمولا متد تبلیغی یکی از پر استفاده ترین متدهای طراحی می باشد .

لازم به ذکر می باشد که جایگاه نصب پوستر نیز می توان کاربرد های این رسانه تبلیغاتی را بالاتر ببرد.

شما همچنین می توانید ۱۱ نکته خلاقانه طراحی پوستر را می توانید در این مقاله نیز مشاهده نمایید.

کاربردها

  • جلب‌نظر رهگذران
  • تفهيم واقعيت يا انديشه‌اى به آنها
  • ترغيب آنها براى پشتيبانى از يک انديشه
  • براى معرفى يا آغاز يک فعاليت سودمند هستند
  • تبلیغات یک محصول ، فعالیت ، خدمات
  • اطلاع رسانی موثر

 

مشاهده نمونه کارهای طراحی بیلبورد ، تصویرسازی ، طراحی کاراکتر ، عکاسی تبلیغاتی و خدمات طراحی گرافیک می تواند دید بازتری نسبت به طراحی پوستر به شما ارائه دهد.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم پوستری خلاقانه برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که یک پوستر خلاق می تواند شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود و رساندن پیغام تبلیغاتی نزدیک تر نماید .

مشاهده نمونه کارهای انجام شده در بخش طراحی پوستر در اسلایدر پایین