استند تبلیغاتی

مشاهده نمونه کارهای انجام شده طراحی استند تبلیغاتی

طراحی استند

طراحی استند تبلیغاتی یکی از شاخه های طراحی گرافیک هستند.استندها و پاپ آپ ها، تابلوهای نمایش اعلاناتی هستند که از زمان قدیم مورد استفاده قرار می گرفت و بخاطر قرارگرفتن در معرض دید عموم و رساندن پیغام مورد استقبال خوبی قرار می گرفت.
مدل ایستادن این استند همانطور که نامشان پیداست ایستاده می باشد که در طی سال های اخیر این مدل بصورت افقی ، رومیزی ، پاپ آپ گردان هم به نمایش در می آید.
هدف استفاده استند بطور مشخص ، نمایش تبلیغات و اعلانات چاپ شده برروی مدیاهای مختلف می باشد. معمولا چاپ برروی استند بنام های سلفون مات و یا براق و گاها بنر می باشد، زیرا استفاده این نوع استندها در داخل محیط می باشد بخاطر همین چاپ آنها باید از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشند .
قابل ذکر می باشد که فضای دید و چاپ استند معمولا 200 در 90 سانتیمتر می باشد و در این فضا باید کادر طلایی تبلیغات شما محفوظ گردد.در طراحی استند تبلیغاتی استاندارهایی وجود دارند که اگر رعایت نگردد مورد بی استفاده و حتی ضد تبلیغی بودن آن را دربرخواهد داشت .
یکی از این موارد،  استفاده نادرست از قلم های ناصحیح می باشد که موجب ازبین رفتن تمرکز بینندگان از موضوع اصلی می گردد.استفاده از چاپخانه مناسب، روش های چاپی استاندارد و فایل باکیفیت در تولید یک استند تبلیغاتی مناسب می تواند نقش به سزایی را ایفا نماید.
ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم استندهای تبلیغاتی مناسبی را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک و نمونه کارهای طراحی لوگو  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید.