ساخت لوگو موشن

ساخت لوگو موشن

نمونه های لوگو موشن

ساخت لوگو موشن

همواره در عرصه تبلیغات ثابت گردیده است که مخاطبین در مقابل یک ویدئو احساس و واکنش بهتری به یک عکس ثابت دارند و این رفتار را می تواند در تیزرهای تبلیغاتی ملاحظه نمود . طراحی لوگو موشن یا لوگو انیمیشن ، یک قدم حیاتی در عرصه تبلیغات برای مفهوم رسانی کوتاه از هویت بصری کسب و کار که در اول و آخر هر ویدئوی تبلیغاتی قرار می گیرد می باشد.

لازم بذکر می باشد که با ظهور شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، اهمیت استفاده از لوگو موشن در بکارگیری آن برای ایجاد یک هویت بصری و یا نمایش بصورت پست ویدئو اسلایدر مهم گشته است.

چه بسا می توان با یک ساختار منطقی ، این نگرش را با ترکیبات گرافیکی ثابت همراه ساخت، تا تاثیرگذاری بیشتری را بوجود آورد.قابل ذکر می باشد که گام اول ساخت لوگو متحرک ، ساخت و طراحی لوگو مناسب با کسب و کار شما می باشد . شما می توانید نمونه های طراحی لوگو را از این لینک مشاهده فرمایید.

میتوان گفت که در هر صنف و شغلی، لوگو انیمیشن بنابر نیاز مشتری و یا کارفرما از ترکیب های متفاوتی قابل اجرا می باشد. طراحی لوگو موشن باید ساختاری منطقی و در عین حال سبک ، کوتاه و گویا باشد که مخاطب با دیدن آن ، به یاد برند سازمان و یا کسب و کار و خدمت مورد نظر بیافتد.

مشاهده نمونه کار طراحی گرافیکی و  تبلیغاتی و خدمات طراحی گرافیک از این لینک.

ساخت ویدیو تبلیغاتی شامل : نمونه های تیزر تلویزیونی ، نمونه های تیزر صنعتی ، نمونه های آرم آگهی ، نمونه های لوگو موشن و نمونه های کلیپ تبلیغاتی