ساخت تیزر صنعتی

ساخت تیزر صنعتی

نمونه های تیزر صنعتی

ساخت تیزر صنعتی

تیزر صنعتی روزبه‌روز در حال تبدیل‌شدن به راحترین و گسترده‌ترین شیوه تبلیغاتی است.در واقع رسالت تیزر صنعتی برای حصول اعتماد در بیننده بمنظور افزایش مخاطبان می باشد.

بعضی از مصرف‌کنندگان در مورد خرید محصولات و خدمات در اینترنت و دیگر رسانه ها همچنان دو به‌ شک هستند. علت ترس و شک آن‌ها این است که از فریب خوردن می‌ترسند. اما ساخت تیزر صنعتی موثر محصولات شما را به‌گونه‌ای به مخاطب ارائه می‌دهد که سالهاست بیننده آن کالا و یا خدمت را می شناسد و به آن حس اطمینان دارد .

معجزات تیزر صنعتی

ساخت تیزر صنعتی برای کسب‌وکار شما نیازمند خلاقیت و دانش روانشناسی می باشد. ترکیب نمودن این اجزا امکان ایجاد معجزات واقعی از تبلیغات را با حداقل هزینه ایجاد می‌کند و طی چند روز، یک ویدئو خلاقانه می‌تواند در اینترنت پخش و منتشر شود و میلیون‌ها بازدید داشته باشد و این نتیجه، یعنی دیده شدن محصولات شما که هدف کلی و نهایی تبلیغات ویدئویی میباشد.

توجه داشته باشید که همواره تیزر صنعتی برای برندینگ و تبلیغ کالای شما می باشد و این مورد خواهان ساخت و طراحی لوگو مناسب برای برند شما در چهارجوب برند بوک شما می باشد.

این نحوه ی ارائه،  یک حس نزدیکی فردی ایجاد می‌کند. به همین دلیل ۵۷ درصد از مصرف‌کنندگان می‌گویند که فیلم‌های تبلیغاتی به آن‌ها اعتماد به‌نفس بیشتری برای خرید می‌دهند و این نوع نگرش سالهاست که با تیزرهای تبلیغاتی همراه و اجین بوده است. حس خوب داشتن آن محصول و یا بدست آوردن آن خدمت ، ارمغان ساخت تیزر تبلیغاتی موفق و موثر می باشد.

شما همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر  با کلیپ تبلیغاتی و فیلم تبلیغاتی نمونه کارهای انجام شده، این لینک را مشاهده فرمایید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم تیزرهای تبلیغاتی و خلاقانه ای را برای برند ، محصول ، خدمات و یا فعالیت شرکت و مجموعه شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید و برای دیدن لیست کامل خدمات طراحی گرافیک به این لینک بروید.

ساخت ویدیو تبلیغاتی شامل : نمونه های تیزر تلویزیونی ، نمونه های تیزر صنعتی ، نمونه های آرم آگهی ، نمونه های لوگو موشن و نمونه های کلیپ تبلیغاتی