طراح و گرافیست

Graphic Designer & illustrators , Web Designer , advertiser and consulting

راه های ارتباطی :

مهندس کریمی
مهندس کریمی
مدیر کارخانه
Read More
طراحی محصول و عرضه آن به بازار هدف با بکارگیری از روش های نوین تبلیغات و همچنین داشتن حس خوب دلسوزانه این شرکت نسبت به پیشرفت مجموعه ما کاری بود که قابل ستایش و تامل . وحید ولیزاده یک مشاور عالی که با نکته سنجی و همراهی خود توانست برندینگ مجموعه ما در سطح بین المللی برای کارخانه ما به ارمغان بیاورد.
مهندس حسینی
مهندس حسینی
مدیر فروش
Read More
خلاقیت ، هنر ، آراستگی در طرح ، یکپارچگی و بروز بودن اطلاعات فنی و هنری این مجموعه قابل ستایش می باشد. تنها فردی که توانست با صبر و حوصله در زمان کار  و با ادیتهای زیاد و سختگیری های بنده کنار بیاد و خروجی کار مناسبی را برای بسته محصولات کارخانه برای ما ایجاد نماید . با اطمینان کامل این متخصص را برای شرکتهای در اشل های بزرگ پیشنهاد می کنم .
مریم کریمی
مریم کریمی
کارشناس تبلیغات
Read More
با تشکر فراوان از وحید ولی زاده که توانستن با درایت و عملکرد خوبشون طی مهلت مقرر شده و با قیمتی مناسب کارهای طراحی و پکیج های تبلیغاتی شرکت به ما ارائه بدهند و از این بابت بسیار خوشحالم که این با این استاد همکاری کردم . خوشقولی و تمیز بودن کارهای گرافیکی و همچنین خلاق بودن رو می تونم از این فرد به یادگاری داشته باشم .
آرش نوروزی
آرش نوروزی
مدیر بازاریابی
Read More
با سلام . پیشنهاد من این هستش که اگر گرافیستی رو برای کارهای تبلیغاتی انتخاب می کنید به سه نکته توجه کنید . 1 تجربه کاری 2  متد کاری 3 برخورد حرفه ای  این 3 اصل مهمترین اصول انتخاب یک گرافیست برای شماست . معمولا قیمت پایین راهگشای کار شما نیست ولی کار حرفه ای می تونه شما را تو هر صنفی پیشتاز بکنه و من این 3 اصل با برخورد و همکاری  در این فرد پیدا کردم و از آشنایی با آقای وحید ولی زاده بسیار خرسند هستم.
محسن کامرانی
محسن کامرانی
مدیر شرکت
Read More
با تشکر از سرعت عمل بسیار خوب و همچنین اخلاق حرفه ای آقای وحید ولی زاده. من به جرات میتونم بگم که تمامی خواسته های طراحی و تبلیغات من رو با سرعت و نظم بسیار خوبی تونستن به اتمام برسونند. کار حرفه ای و قیمت مقرون به صرفه دلایلی دیگر برای سپردن کار طراحی شرکت خودم به این فرد بود و اگر دنبال کار حرفه ای و بی دردسر در زمینه طراحی می گردید من ایشون رو بهتون پیشنهاد می کنم.
علی نظری
علی نظری
کارشناس بازاریابی
Read More
راحتی انجام کار و پیشبردن آن در این مجموعه کاری راحت و دلپذیر بود و یکی از امتیاز های مثبت جناب آقای وحید ولی زاده خوش قولی و خروجی کار با کیفیت و حرفه ای بود . من واقعا خوشحالم که با ایشون همکاری می کنم و از خدمات خوبشون استفاده می کنم و تشکر ویژه از آقای وحید ولی زاده رو دارم که صبورانه تونستن کارهای طراحی من رو پیش ببرند.
ناصر مرادی
ناصر مرادی
مدیر فنی
Read More
باعث خوشحالی بنده بود که با دوست خوبی آشنا شدم و توانستم با گرفتن مشاوره و همچنین بررسی اصول تحقیقاتی و الگو گیری از برترین ترندهای طراحی توانستم آنچه را در ذهن خود داشتم با بهترین کیفیت از ایشون بدست آورم . طراحی یکپارچه و حرفه ای ، طبق اصول برند مجموعه من،  کاری بود که ایشون برای من به ارمغان آورد.
علی کنعانی
علی کنعانی
مدیر مارکتینگ
Read More
من فکر می کنم به اندازه کافی آقای وحید ولی زاده همه کاره است. مثل همیشه ، بهتر و بدتر وجود دارد ، اما من از روند طراحی و کارهای این گرافیست راضی هستم. وحید ولی زاده آنچه را که در توافق اولیه بود ارائه می دهد و این یک پایبندی به اصول کسب و کار می باشد.
 بهزاد قطبی
بهزاد قطبی
کارشناس سئو
Read More
تجربه همکاری با وحید ولی زاده به شخصه برای من بسیار شیرین و جذاب بود و با کمک استاد ما امروز دارای یک روند تبلیغات حرفه ای در کسب و کار خود هستیم

خدمات طراحی :

شامل : طراحی لوگو ، ساخت لوگو موشن ، طراحی ست ادری ( طراحی اوراق اداری مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و دفتر یادداشت ) ، طراحی کامل برندبوک ( هویت بصری ) ، طراحی  شخصیت تبلیغاتی ، انجام کلیه امور سه بعدی سازی محصول ، طراحی پوستر ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی پکیج تبلیغاتی ، طراحی استند تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، طراحی بیلبورد ، عکاسی تبلیغاتی ، کلیه امور تبلیغات محیطی ، طراحی رابط گرافیکی نرم افزار موبایل و برنامه های کامپیوتری ، ساخت تیزر تلویزیونی ، ساخت فیلم تبلیغاتی ، ساخت کلیپ تبلیغاتی ، ساخت تیزر صنعتی ، ساخت آرم آگهی ، تصویر سازی حرفه ای ، طراحی فرانت اند و بک اند وب سایت اینترنتی ، طراحی کامل چیدمان صفحات اینستاگرام ( هایلایت ، استوری ، کلیپ ، پست اسلاید ، پست تصویری ، پست ویدئو ) طراحی پارچه در صنعت مد  پوشاک و همچنین کلیه امور مشاوره ، طراحی و ایده پردازی بهمراه انجام کلیه امور چاپی می باشد.

خدمات طراحی گرافیک