طراحی رابط گرافیکی

طراحی رابط گرافیکی

طراحی رابط گرافیکی اپلیکیشن موبایل بنابر نیاز مشتری و یا کارفرما از ترکیب های متفاوتی قابل اجرا می باشد. طراحی یو آی کیت روند طراحی ۰ تا ۱۰۰ یک پک نرم افزاری می باشد که بنابر عملگرها و تعاریف نرم افزار طراحی می گردد.

در طراحی اپلیکیشن موبایل ” uikit ” ، طراح باید در نظر داشته باشد که تمامی عناصر طبق فرمول و آرایشی هم وزن بصورت قالبهای واکنشگرا قابل اجرا باشد . گام اول طراحی uikit پورتوتایپ یا همان اتود دستی می باشد که طراح با ارائه آن به بخش مربوطه ، روند کلی را بیان می کند .

قدم بعدی ساخت و طراحی فریم باکس محیط نرم افزار و سپس ui نرم  افزار بر قوانین تعریف شده ux می باشد  و سپس روند تست a ,b  نرم افزار طراحی میگردد  و در انتها تمامی مطالب گفته شده باهم جمع آوری گشته و در قالب UIKIT تحویل بخش مربوطه برای طراحی نرم افزار از نوع بک اند داده می شود.

لازم بذکر می باشد که در طراحی نرم افزار می باید با طراحی وب سایت در راستای برند بوک مجموعه هماهنگ بوده تا کاربر حس دوگانگی بین وب سایت و نرم افزار موبایلی نداشته باشد.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی رابط گرافیکی نرم افزار های موبایل می توانیم ایده های خلاقانه ای را برای مجموعه اپلیکیشن های شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

برای سفارش طراحی با ما در ارتباط بمانید و همچنین برای مشاهده  تعرفه طراحی گرافیک  از این لینک اقدام نمایید.

مشاهده نمونه کارهای انجام شده در بخش طراحی رابط گرافیکی در اسلایدر پایین