طراحی سه بعدی محصول

طراحی سه بعدی محصول

طراحی سه بعدی محصول  و مدلینگ فضا ، ماکتی مجازی از پیش نمایش ساخته شده می باشد که می توان این تکنیک را برای خلق ماکت های سه بعدی، اجسام و محصولات مفید دانست .

فضا سازی  و مدلینگ اجسام بوسیله نرم افزارهای auto cad  و ۳d max و هر نرم افزار مرتبط انجام می پذیرد که بواسطه پلانها و ساید های گرفته شده ، متریال های ساخته شده و همچنین افزودن نورهای واقعی گرایانه تصاویر ایجاد می گردند .

ساخت استیج ، ساخت مدل تری دی ، ساخت فرآیند تولید محصولات به صورت انیمیشن ، استفاده از عناصر تری دی در کلیپ تبلیغاتی ، تیزر صنعتی ، لوگو موشن ، فیلم تبلیغاتی را می توان از دست آوردهای مهم در این عرصه نامبرد.

استفاده از این تکنولوژی را میتوان در ساخت فضاهای تری دی  و تصویرسازی های  مجازی از استیج ها ، محصولات و محل ها مشاهده نمود .بدین ترتیب که پس از ساخت ماکت ، کارفرما اشراف بیشتری به محصول در فضای ساخته شده دارد و برای ادیت کردن محصول مجازی ، هزینه خیلی کمی را نسبت به ساخت واقعی محصول خواهد داشت.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی، می توانیم طراحی سه بعدی محصولات ، ایجاد فضاسازی کانسپ و مدلینگ برای شما با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاوریم .

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که طراحی سه بعدی واقعی گرایانه می تواند محصول شما را هر چه سریعتر به هدف نهایی خود نزدیک تر نماید .

مشاهده نمونه کارهای انجام شده در بخش طراحی سه بعدی محصول در اسلایدر پایین