طراحی تبلیغات محیطی

مشاهده نمونه کارهای انجام شده تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی

با توجه به رقابت های موجود تبلیغاتی و با نظر داشتن به این امر که تبلیغات رکن اصلی هر فروش و معرفی بحساب می آید ، در فضاها و اماکن پر رفت آمد ، جانمایی و ایجاد فضای تبلیغاتی مناسب  و استفاده کردن از این فضاها برای نمایان کردن تبلیغات ، یکی از اصولی ترین کارها در زمینه ایجاد بازار رقابت و کسب سرمایه بحساب می آید.

فضاهای رقابتی در طراحی تبلیغات محیطی

در فضاهایی مانند فرودگاه ، شهربازی ، فروشگاه های پر رفت و آمد شهری ، سالن های انتظار و مواردی از این قبیل ، ساخت فضایی تبلیغاتی مناسب برای تبلیغات محیطی و بهره برداری حداکثری از این منابع ، می تواند هم به رشد اقتصادی آن مکان و هم به زیباسازی آن فضا کمک نماید.

طراحی و ساخت سازه های تبلیغاتی ، استفاده از متریال های تبلیغاتی چاپی و الکترونیکی ، لمپوس بنر ، ال اف دی ، نما سازی تبلیغاتی تابلوهای سردر ، هنگر یا دنگلر ، وابلر فروشگاهی ، استیکر ، شلف تاکر ، بانتینگ ، ویندو فریز ، ماکت تبلیغاتی ، طراحی پوستر ، طراحی بیلبورد و … مواردی هستند که می توان در یک مکان مورد استفاده قرار داد . برای جانمایی تبلیغات در فضای داخلی و بیرونی فروشگاه و یا اماکن خود با برای ثبت سفارش طراحی با ما تماس حاصل فرمایید.

یک نمونه تبلیغات محیطی موفق بنابر رعایت اصول بازاریابی و طراحی سنجیده می شود . انتخاب یک مشاور بازاریابی و برندینگ می تواند شما در پیشبرد نام محصول و شرکت شما موثر واقع گردد. در صورت نیاز برای طراحی سردرب فروشگاه ها نیز می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

ما با تجربه حرفه ای خود در امر طراحی می توانیم پکیج های ارزنده ای را برای طراحی تبلیغات محیطی به شما ارائه دهیم. لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید.