طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی حرفه ای محصول را می توان به عنوان اصلی ترین گام در جهت موفقیت و تبلیغات محصول در بازار مخاطب بشمار آورد . در بازار امروز ، تبلیغات و نحوه طراحی و ترکیب بند های گوناگون ، نقش بسزایی در بدست آوردن بازار فروش محصول ایفا می نماید .

آنچه که در مارکت و ویترین های یک فروشگاه مهم و جلوه گر می باشد،  جنبه تبلیغاتی و استفاده از فرمهای جدید بسته بندی برای رقابت هرچه بیشتر می باشد .

باید خاطر نشان کرد که مشتریان قبل از تست یک محصول ، طراحی پکیج شکیل آن محصول را نسبت به بقیه محصول های هم ردیف، مورد آزمون و مقایسه قرار میدهند .

در بازار پر رقابت کنونی که هرروز هزاران کالا وارد بازار فروش می شود ، تنها راه موفقیت برای فروش محصول، داشتن طراحی فرمیک و خلاقانه برای متمایز شدن نسبت به کالاهای هم ردیف خود می باشد. مهم نیست که کالای شما چقدر ارزان می باشد، مهم این است که چقدر کالای شما، مخاطبان هدف را ترغیب به خرید می نماید.

استفاده از عکاسی تبلیغاتی ، بکار بردن هارمونی رنگ در کارها ، یکپارچه سازی در طراحی طبق برندبوک مجموعه شما ، تصویرسازی حرفه ای و همچنین استفاده از ترندهای جدید طراحی و انتخاب یک شخصیت تبلیغاتی برای جانمایی برروی تمامی بسته بندی های محصولات و همچنین لیبل های محصولات ،  می تواند در مجموع یک خروجی حرفه ای از کار به شما ارائه دهد.

تمامی این خدمات را میتوانید در بخش خدمات طراحی گرافیک استودیو ترسیم ایده مشاهده نمایید.

ما با تجربه حرفه ای و درخشان خود در امر طراحی می تواند برای تبلیغات محصولات شما، روشی خلاقانه ای را با بهترین کیفیت و قیمت به ارمغان بیاورد .

نگاهی به مقاله 30 تا از بهترین لیبل های طراحی شده در صنعت بسته بندی روغن بیاندازید.

لازم به ذکر می باشد که تعرفه طراحی و گرافیک  را می توانید از این لینک مشاهده نمایید. به یاد داشته باشید که تبلیغات خلاق می تواند شما را هر چه سریعتر به برندینگ و معرفی آن محصول در بازار هدف، نزدیک تر نماید .