مجوز استفاده از تصاویر

مجوز استفاده از تصاویر در وب سایت وحید ولی زاده

شرایط خدمات زیر یک توافق نامه حقوقی بین شما یا کارفرما یا نهاد است که از طرف دیگر این قرارداد وب سایت شخصی وحید ولی زاده می باشد که بعنوان مجری اطلاق می گردد. حقوق و تعهدات را در رابطه با هر محتوایی که مجوز آن توسط شما صادر شده است را مشخص می کند.

لطفاً هنگام سفارش طراحی و هر گونه تولید محتوا، از این صفحه بازدید کنید. وب سایت شخصی وحید ولی زاده این حق را برای خود محفوظ می دارد که مجوز را در هر زمان به صلاحدید خود تغییر دهد.

قبل از اعمال چنین تغییراتی، ما تلاش های معقولی را به کار می گیریم تا شما را از چنین تغییراتی مطلع کنیم. چنین اطلاعیه ای ممکن است از طریق وب سایت یا به روش های دیگر ارسال شود.

این یک مجوز تک استفاده می باشد که به یک شخص و شرکت مورد نظر در قرارداد اجازه می دهد تا از تصاویر سفارش داده شده استفاده کند.

“محتوا” به معنای تمام محتوای موجود برای مجوز از وب سایت ما می باشد . از جمله تصاویر، فیلم، سرمقاله و موسیقی (همانطور که در اینجا تعریف شده است.)

 • «فیلم» به معنای هر تصویر متحرک، انیمیشن، فیلم، ویدیو یا سایر نمایش‌های صوتی/تصویری، عناصر ویدیویی، عناصر جلوه‌های بصری، قالب‌ها، بسته‌های گرافیکی، و پروژه‌های طراحی حرکت به استثنای تصاویر ثابت، ضبط شده در هر قالبی است.
 • «تصویر(ها)» به معنای عکس های ثابت، وکتور، طراحی، گرافیک و موارد مشابه است.
 • «موسیقی» به معنای هرگونه آهنگسازی، ضبط اصلی، و هر نوع ضبط دیگری که حاوی صداها یا مجموعه‌ای از صداها باشد، در همه قالب‌هایی است که اکنون شناخته شده و از این پس توسعه می‌یابد.
 • «محتوای بصری» به طور جمعی به سرمقاله، تصاویر و فیلم اشاره دارد.

 

مجوزهای تصویر

یک مجوز استاندارد تصویر به شما حق استفاده از تصاویر را می دهد:

 • به عنوان یک بازتولید دیجیتال، از جمله در وب سایت های شخصی و شرکتی به مدیریت سفارش دهنده ، در تبلیغات آنلاین، در رسانه های اجتماعی به مدیریت سفارش دهنده، در تبلیغات تلفن همراه، “برنامه های موبایل”، نرم افزار، کارت های الکترونیکی به مدیریت سفارش دهنده ،  انتشارات الکترونیکی (کتاب های الکترونیکی، مجلات الکترونیکی، وبلاگ ها و غیره) بازاریابی ایمیلی و در رسانه های آنلاین (از جمله در سرویس های اشتراک گذاری ویدیو مانند YouTube، Dailymotion، Vimeo، Aparat و غیره به مدیریت سفارش دهنده طرح .
 • چاپ به صورت فیزیکی به عنوان بخشی از بسته بندی و برچسب گذاری محصول، سربرگ و کارت ویزیت، تبلیغات در محل فروش، روی جلد سی دی و دی وی دی، یا در تبلیغات و کپی رسانه های ملموس از جمله مجلات، روزنامه ها و کتاب ها به شرط عدم تکثیر به مدیریت سفارش دهنده.
 • به عنوان بخشی از یک کمپین تبلیغاتی “خارج از خانه”، از جمله روی بیلبوردها، مبلمان خیابانی و غیره، به شرطی که مخاطب مورد نظر برای چنین کمپینی کمتر از 1 میلیارد  تومان برداشت ناخالص به مدیریت سفارش دهنده داشته باشد.
 • در فیلم، ویدئو، سریال تلویزیونی، تبلیغات یا سایر تولیدات سمعی و بصری برای توزیع در هر رسانه ای که اکنون شناخته شده یا پس از آن ابداع می شود، بدون توجه به اندازه مخاطب، به شرطی که بودجه برای هر یک از این تولیدات از 10000 دلار آمریکا تجاوز نکند، گنجانده شده است.
 • برای استفاده شخصی و غیرتجاری شما (نه برای فروش مجدد، دانلود، توزیع، یا هر نوع استفاده تجاری از هر نوع) به مدیریت سفارش دهنده.
 • یک مجوز تصویر پیشرفته به شما حق استفاده از تصاویر را می دهد (که حقوق علاوه بر 1-5 بالا و انحصاری مجوزهای تصویر پیشرفته است)
 • در کالاهای در نظر گرفته شده برای فروش یا توزیع تبلیغاتی (مجموعاً “کالا”)، شامل، بدون محدودیت، منسوجات، آثار هنری، آهن ربا، دیوارهای هنری، تقویم، اسباب‌بازی، لوازم التحریر، کارت‌های تبریک، و هر گونه بازتولید فیزیکی دیگر برای فروش مجدد یا توزیع، مشروط بر اینکه چنین عناصر خلاقانه یا کاربردی را جدا از تصویر(ها) به مدیریت سفارش دهنده در خود جای می دهد
 • در هنر دیوار (و بدون نیاز به عناصر خلاقانه یا کاربردی بیشتر) برای اهداف تزئینی در یک فضای تجاری متعلق به شما یا مشتری شما و نه برای فروش به مدیریت سفارش دهنده.
 • به عنوان عناصر قالب های دیجیتال برای فروش یا توزیع به مدیریت سفارش دهنده گنجانده شده است.

در نظر داشته باشید که تمامی تصاویر بنابر سفارش افراد و ارگانهای گوناگون طراحی شده است و حق استفاده از این آثار مختص سفارش دهنده می باشد . هرگونه کپی برداری و استفاده سوء مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

در صورت مشاهد هرگونه تخلف با ما در ارتباط باشید .