فهرست مطالب

تیم راهکار پویش

برنامه نویسی تخصصی ، پیاده سازی API
اپلیکیشن موبایل و ویندوز ، برنامه نویسی تخصصی وب سایت های شرکتی و فروشگاه های آنلاین

کارت ویزیت خلاقانه

” موثر در تبلیغات و ماندگاری برند شما در اذهان . ( Creative Business Card Designs ) “

در این مقاله می خواهم به شما چند نمونه کار خلاق در زمینه طراحی کارت ویزیت خلاقانه را به نمایش بگذارم. کارتی که می تواند در بسیاری از جلسات آشنایی ، محافل ، رویدادها ، نشستها و … کمکی شایانی را برای بمنظور رساندن سریع از هویت کسب و کار شما باشد.

این شاید مجموعه ای کوچکی از ایده های طراحان خوش ذوق باشد  ولی در آینده نزدیک سعی بر این دارم تا آثار بهتر و بیشتری در این زمینه به شما خوانندگان عزیز ارائه نمایم.

کارت ویزیت چیست ؟

در گام اول برای هر کسب و کاری داشتن کارت ویزیت برای شناساندن اولیه هویت یک سازمان ، فرد و یا یک خدمت در اولین برخورد با مخاطب بکار می آید . کارت ویزیت در حقیقت نشانه کوچکی از مجموعه شما و یا خود فرد شما بحساب می آید .

کارت ویزیت در واقع ابتدایی ترین نشانه در کسب و کار شما می باشد که فرد پس از اولین جلسه آشنایی ، با خود به همراه میبرد و حقیقت کار شما پس از ترک جلسه ، بدست مخاطب هدف سپرده میشود .

تاریخچه کارت ویزیت

تاریخچه کارت ویزیت به آنجا برمی گردد که شاهزادگان و اشراف زادگان برای دیدار با اشخاص مهم ، کاغذ یا پوستینی را جلوتر برای شخص ملاقات شونده، می فرستادند تا خود را به او معرفی کنند ، از سوابق اشرافزادگی خود نوشته و قرار رسمی ملاقات را با او بگذارند. در واقع این همان تعامل اول با مخاطب بوده که شخص ملاقات کننده از خود به مخاطب ارائه می داده است و اهمیت معرفی ابتدایی را نشان میدهد.

عوامل موثر در طراحی کارت ویزیت خلاقانه

استفاده از هارمونی رنگ در طراحی کارت ویزیت ، استفاده از لوگو مناسب ، محتوای کوتاه و مناسب ، کیفیت و روش های چاپ مرتبط و همچنین استفاده از کاغذ مناسب در بدست آوردن هویت بصری و هدف اصلی که همان برندینگ اولیه می باشد میتواند کمک رسان و مثمر ثمر قرار بگیرد.

در زیر به 70 تا از بهترین و خلاقانه ترین کارت ویزیت های طراحی شده می پردازیم .

 

کارت ویزیت خلاقانه

خوشحال می شوم که از نمونه کارهای طراحی و گرافیک  من دیدن فرمایید.

تیم راهکار پویش

برنامه نویسی تخصصی ، پیاده سازی API
اپلیکیشن موبایل و ویندوز ، برنامه نویسی تخصصی وب سایت های شرکتی و فروشگاه های آنلاین