نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی گرافیک

نمونه طراحی وب سایت

نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی گرافیک

نمونه طراحی وب سایت

10 سبک و ترند جدید طراحی گرافیک سال 2024

 

با سلام به شما خواننده گرامی

در این مقاله قصد دارم تا 10 سبک و ترند جدید طراحی گرافیک سال 2024 را معرفی نمایم .

مقدمه

80 درصد از کسب و کارهای کوچک می گویند که طراحی برند/مواد بازاریابی آنها مهم است و 50.5 درصد از بازار یابان بیان می کنند که محتوای بصری بسیار مهم است.

پیش بینی می شود تا سال 2031 به دلیل نیاز روزافزون به محتوای خلاقانه در صنایع مختلف، تقاضا برای متخصصان طراحی گرافیک 3 درصد افزایش یابد.

مینیمالیسم در 10 سبک و ترند جدید طراحی گرافیک سال 2024

این روند بر استفاده از راه‌حل‌های بصری ساده و قوی، از جمله خطوط تمیز، پالت‌های رنگی محدود و فونت‌های قابل خواندن توسط انسان تأکید دارد. مینیمالیسم به دنبال ایجاد تأثیر با به حداقل رساندن تعداد عناصر مورد استفاده است.

 

10 سبک و ترند جدید طراحی گرافیک سال 2024

تایپوگرافی به عنوان عنصر اصلی

در این گرایش طراحی گرافیک، تاکید بر استفاده نوآورانه و خلاقانه از فونت ها و ترکیب بندی متن است. این شامل آزمایش با چیدمان، اندازه، رنگ و سبک برای منحصر به فرد بودن و بیان است.

 

ترکیب هنر سنتی و دیجیتال در

این روند به معنای ادغام روش های هنری کلاسیک با فناوری های دیجیتال مدرن برای ایجاد جلوه های بصری منحصر به فرد است. این شامل استفاده از سبک های هنرمندان یا طراحان مشهور در طراحی گرافیک و در عین حال تطبیق آنها با روش های مدرن است.

 

طرح های سه بعدی و هوش مصنوعی

توسعه و ادغام گرافیک سه بعدی و  هوش مصنوعی فرصت های جدیدی را برای تعامل و غوطه ور شدن در برندها باز می کند. این بدان معنی است که طراحی مولد به طور فزاینده ای موجب صرفه جویی در منابع مالی و زمانی برای شرکت ها خواهد شد.

ریسوگراف

این تکنیک چاپ دهه 1980 از ژاپن به طور قابل توجهی تکامل یافته است. از سال 2023، این روند به طور کامل برای گرافیک انتزاعی دیجیتال تجدید نظر شده است. دانه دانه بودن بافت ها به سبک مینیمالیسم عمق و نویز می بخشد و به طور فزاینده ای در موارد نمایندگی دیده می شود.

 

هندسه انتزاعی

هندسه انتزاعی در سال 2024 محبوبیت پیدا می کند، زیرا طراحان به طور فزاینده ای ایده “آشوب سازمان یافته” را اتخاذ می کنند. این شامل استفاده از تعداد زیادی اشکال هندسی و ترکیباتی است که انتزاعی هستند و معنای ساده و به سرعت قابل خواندن ندارند.

 

نمایش شماتیک

در طراحی مدرن، انتقال مفاهیم پیچیده به روشی آسان و قابل دسترس بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. بنابراین، طراحان گرافیک به طور فزاینده ای از نمایش های شماتیک استفاده می کنند، زیرا آنها داستان بصری واضح تری ایجاد می کنند که درک آن آسان تر است، به خصوص زمانی که پروژه یا راه حل کاملاً پیچیده باشد.

ظهور کارتون

من احساس می‌کنم این روند برای مدتی در حال حباب بوده و ممکن است در سال جدید به نقطه جوش خود برسد.

 

 

ترکیبی و دستی

از برخی جهات واکنش متقابل به هوش مصنوعی است، بسیاری از مردم ممکن است به دنبال لمس آشکار انسانی در طراحی با عناصر قابل مشاهده با دست باشند. ابیگیل بالدوین، مدیر آژانس طراحی باترکرامبل، معتقد است که این می تواند در طراحانی که از مواد، تکنیک ها و ابزارهای متعدد در کار خود استفاده می کنند، قابل اجرا باشد.

او می‌گوید: «رویکرد رسانه‌های ترکیبی در سال 2024 تقویت می‌شود. طراحی گرافیکی تصاویر، بافت‌ها و تایپوگرافی را برای تولید ترکیب‌های محرک جدید ترکیب می‌کند». اشتیاق به اصالت خام وجود دارد. طراحان می خواهند دیدگاه های خود را با جدا شدن از شبکه های بالینی بیان کنند. ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که مونتاژهای دیجیتالی و موزاییک‌های دست‌ساز و برش‌کاری شده بیشتری ببینیم.»

 

یکپارچهسازی با سیستم عامل نوستالژیک

مایک کوس طراح می گوید: «این واقعاً هرگز از بین نرفته است، اما من فکر می کنم در سال 2024 چیزهای بیشتری خواهیم دید. پالت‌های رنگی یکپارچه سازی با سیستم عامل و محو شده همراه با عکاسی که به تصاویر نیمه‌تون تبدیل شده‌اند. همه اینها همراه با تایپوگرافی تجربی و سفارشی باید سال 2024 بسیار نوستالژیک را رقم بزند.”

قدرت این طراحی قدیمی و الهام گرفته از کلاسیک در ظرفیت آن برای برانگیختن نوستالژی نهفته است، چیزی که شاید به ویژه جذاب باشد زیرا هوش مصنوعی مولد سورئال در فیدهای اجتماعی ما رخنه می کند و مشکلات اجتماعی-اقتصادی گسترده تر سر و صدا می کند. این سبکی است که می تواند در مواقع ناراحت کننده احساس آرامش و شادی کند.

 

تعامل از کاغذ به صفحه نمایش

با محبوبیت روزافزون تجربیات تجربی و پیچیده تر شدن فعال سازی برند، جذب مخاطبان با عناصر جذاب، هوشمندانه و تعاملی در طراحی گرافیک روندی است که می تواند به افزایش مرزهای خلاقیت در سال 2024 کمک کند. خواه یک وب سایت همهجانبه، فیلتر واقعیت افزوده، تجربه واقعیت مجازی باشد. ، درگیر کردن عناصر گرافیکی در یک فضای فیزیکی یا آزمایش های لمسی با موارد چاپی، فرصت های هیجان انگیز فراوان است.

 

نتیجه گیری از مقاله 10 سبک و ترند جدید طراحی گرافیک سال 2024

10 سبک و ترند جدید طراحی گرافیک سال 2024 بسیار متنوع و چشمگیر است! در سال 2024 ، ما شاهد طراحی شگفت انگیز با تایپوگرافی های هنری ، ترکیب رنگی مسحور کننده ، انفجاری از گذشته با طرح های سبک و یکپارچه و بسیاری از ترندهای شگفت انگیز خواهیم بود. پیش بینی های شخصی شما از ترند طراحی گرافیک 2024 چیست؟

ما دوست داریم در نظرات زیر نظر شما را هم ببینیم.

خوشحال می شوم که از نمونه کارهای طراحی و گرافیک دیدن فرمایید و نظرات خود را برای من ارسال نمایید.

مقاله های گرافیکی حرفه ای ما را از دست ندهید .

با تشکر از شما . سرویس طراحی ها شامل :

مشاوره طراحی و تبلیغات
ایده پردازی و خلاقیت
اجرا و نظارت
طراحی لوگو
طراحی ست ادری
طراحی وب سایت
طراحی شخصیت تبلیغاتی
طراحی پوستر
طراحی بروشور
طراحی کاتالوگ
طراحی فولدر
تصویر سازی تبلیغاتی
طراحی بیلبورد
طراحی تابلو
تبلیغات محیطی
طراحی رابط گرافیکی
کمپین تبلیغاتی
استند تبلیغاتی
طراحی سه بعدی
فیلم تبلیغاتی
تیزر صنعتی
کلیپ تبلیغاتی
ساخت تیزر تلویزیونی
لوگو موشن
طراحی برندبوک
ساخت آرم آگهی
امور چاپی
طراحی پیج اینستاگرام
طراحی پارچه
طراحی لیبل
طراحی برندبوک

نمونه کارهای طراحی گرافیک در وب سایت :
https://vahidvalizadeh.ir/graphic-design-sample/

نمونه کارهای طراحی لوگو در وب سایت :
https://vahidvalizadeh.ir/logo-design/

طراحی حرفه ای فروشگاه اینترنتی با 180 امکان و قابلیت شخصی سازی بصورت کدنویسی خصوصی در راهکارپویش
https://rahkarpooyesh.ir/

عضو انجمن طراحان و گرافیستان ایران
انجام امور طراحی بصورت فریلنس
طراح و گرافیست بین المللی

شماره تماس : 00989193636528
ایمیل : vahidvalizadeh1981@gmail.com